Sıkça Sorulan Sorular

Şehrikonya.com üzerinden işletme tanıtımı ücretli midir?

Sistemimizde ücretsiz ve ücretli üyelikler paketleri bulunmaktadır. İşletmeniz için hiçbir ücret ödemeden tanıtımını yapabilirsiniz. Ürün tanıtımı ve diğer özellikler için yıllık ücretli üyelik paketlerimiz bulunmaktadır.

 

Üyelik süresi dolduğunda işletme bilgilerim sistemden siniyor mu?

Ücretsiz üyeliklerde herhangi bir süre bulunmamaktadır. Ücretli üyeliklerde kullanım süresinin dolmasına yakın sürelerde işletmenize bildirimler gönderilir. Yeni yılla ilgili ödeme yapılmadı takdirde üyeliğiniz standart pakete otomatik olarak dönüştürülür.

 

Kredi kartı ile ödeme yapabiliyor muyuz?

Şuan için sadece havale ve eft ile ödeme yapılabilmektedir. Kısa bir süre sonra mobil ödeme ve sanal pos seçenekleri sistemimize eklenecektir.

 

Üyelik paketleri arasındaki farklar nelerdir?

Sistemimizde 3 adet üyelik paketi bulunmaktadır. Bu paketler standart paket, premium paket ve platinum paketlerdir. Standart paket başlangıç paketimiz olup ücretsizdir. Standart pakette işletme logonuzu , genel bilgilerinizi ve açıklamanızı yayınlayabilirsiniz. premium pakette ayrıca işletmenize ait ürünleri ,ilanları kolay bir şekilde yayınlayabilirsiniz. Google map desteği ile işletmenizin konumunu paylaşabilirsiniz. Size sunulan tema seçenekleri ile işletme sayfanızı değişik temalarda sergileyebilirsiniz. İşletme ve ürünlerinize yorum alıp, müşterileriniz ile kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Platinum paket gelişmiş tasarım seçeneği ile işletmenizin kurumsal kimliğini yansıtacak tasarımlar yapabilirsiniz. Gösterim önceliği özelliği ile işletmeniz ön sıralarda gösterilmektedir.